הכנה ללידה לאם ולתינוק

הכנה ללידה לאם ולתינוק הינו נושא מגוון ורחב במיוחד אשר מעסיק אימהות רבות. למעשה, הכנה ללידה לאם ולתינוק מועילה לא רק לאם הטריה, אלא למשפחה כולה ולתינוק החדש. המטרה העיקרית והחשובה ביותר של הכנה ללידה לאם ולתינוק היא להכין את האם לקראת החוויה של הלידה, תוך דגש על כל הקריטריונים החשובים ביותר עבור האם והעובר. כמו כן, חלק מתהליך הכנה ללידה לאם ולתינוק הינו הקפדה על תזונה מאוזנת ונכונה. מדובר על נושא חשוב במיוחד שמטרתו היא לאפשר לאמא להרגיש מאוזנת ובריאה. חברת Leaf Of Life משווקת פורמולות ייחודיות אשר פותחו במחשבה וניסיון רב על ידי נעמי דרור, מטפלת בכירה ברפואה סינית ומומחית לפריון, הריון ולידה ומציעה הכנה ללידה בשלבים, הכנה נכונה ללידה, הכנת הגוף ללידה ועוד. 

הכנה ללידה בשלבים

הכנה ללידה בשלבים הינו תהליך חשוב במיוחד אשר נועד לגרום ליולדת להיות מוכנה באופן הטוב ביותר לקראת החוויה החשובה בחייה- הלידה. הכנה ללידה שואפת לגרום לאם רוגע ונחת רוח, על מנת שהעובר יקבל את אותה התחושה, והלידה עצמה אף תתאפיין ברוגע המרבי וללא מתחים ולחצים מיותרים, דבר שיכול להשפיע על האם ועל הלידה כאחד. 

הכנה נכונה ללידה

הכנה נכונה ללידה נועדה להעניק הכוונה מקצועית ואפקטיבית עבור היולדת, ללוות ולייעץ לה בתקופת טרום הלידה. מדובר על הכרח של ממש עבור כל אם, ובעיקר כאשר מדובר על אימהות טריות שזוהי לידתן הראשונה. חברת Leaf Of Life משווקת סדרה ייחודית של פורמולות ייעודיות אשר פותחו על ידי נעמי דרור, מטפלת בכירה ברפואה סינית ומומחית לפריון, הריון ולידה. הפורמולות פותחו לאחר שנים של טיפול מוצלח, מחקר והוראה במכללות המובילות ללימודי רפואה סינית. בפיתוח כל פורמולה מושקעת מחשבה רבה הן בבחירת הצמחים הנכונים ביותר, והן במינונים מדויקים אשר יבטיחו תוצאה אפקטיבית. 

הכנת הגוף ללידה

התהליך של הכנת הגוף ללידה הינו חשוב במיוחד ונועד להכין את היולדת לקראת יום הלידה. אימהות רבות מעידות כי התקופה של ההריון, ובעיקר לקראת הלידה מתאפיינת בשאלות רבות, לחצים ולבטים. תהליך ההכנה מאפשר ליולדת להרגיש ביטחון, להיפטר מכל המתחים המיותרים ולקבל תשובות על כל השאלות החשובות, זאת לצד מתן כלים ייחודים אשר יעזרו לה להתמודד על הצד הטוב ביותר.

המלצות

מומלצים עבורך