זירוז לידה בצורה טבעית

זירוז לידה בצורה טבעית הינו נושא אשר מעסיק כל יולדת אשר עוברת את תאריך הלידה משוער או נמצאת מאוד קרוב אליו. כיום, ישנן דרכים רבות ומגוונות אשר מציעות זירוז לידה בצורה טבעית, כאשר כל דרך ושיטה הינה ייחודית. בדרך כלל, זירוז לידה בצורה טבעית נעשה באמצעים טבעיים לחלוטין, ללא תרופות כימיות וכדומה, במטרה עיקרית אחת והיא לעודד את הצירים ולהאיץ את ההתכווצויות. חברת Leaf Of Life משווקת סדרת פורמולות ייעודיות אשר פותחו על ידי נעמי דרור, מטפלת בכירה ברפואה סינית ומומחית לפריון, הריון ולידה ומציעה זירוז לידה בצורה טבעית, זירוז לידה בדרכים טבעיות, זירוז לידה מדרגות, זירוז לידה טבעי שבוע 37 ועוד. כל פורמולה בסדרה פותחה בהתבסס על ניסיון קליני רב שנים וידע מקצועי, תוך מחשבה רבה ובחירת הצמחים והמינונים המדויקים ביותר. 

זירוז לידה בדרכים טבעיות

זירוז לידה בדרכים טבעיות הינו תהליך נפוץ ומבוקש במיוחד בקרב נשים אשר תאריך הלידה המשוער שלהם מתקרב או עבר. כמו כן, תהליך של זירוז הינו מתבקש במקרים בהם ההריון עלול לגרום נזק ליולדת או לתינוקה, במקרים בהם ההריון עבר את המועד המשוער, במקרה של פקיעת קרומים, זיהום, העדר כמות מספקת של מי שפיר, סכרת הריון, לחץ דם גבוה מדי, היפרדות שליה, ומצבים נוספים. כיום ניתן למצוא מענה אפקטיבי וטבעי אשר יכול להעניק ליולדת את הזירוז הבטוח והיעיל ביותר. 

זירוז לידה מדרגות

זירוז לידה מדרגות הינו תהליך אשר נועד לזרז את לידת היולדת במקרים בהם התאריך המשוער עבר. אמנם תהליך טבעי של לידה הינו המועדף והטוב ביותר הן לאם והן לתינוק, אך קיימים מקרים בהם נדרשת מעט עזרה. כמובן כי לפני כל תהליך של זירוז, חשוב במיוחד להתייעץ עם רופא, על מנת להבטיח תוצאה נכונה ואפקטיבית. 

זירוז לידה טבעי שבוע 37 

זירוז לידה טבעי שבוע 37 מיועד עבור יולדות אשר נמצאות בשלב מתקדם של ההריון, ימים ספורים לפני המועד ולעיתים אף בשלב של אחרי המועד המשוער. חברת Leaf Of Life משווקת סדרת פורמולות ייחודיות אשר פותחו על ידי נעמי דרור, מטפלת בכירה ברפואה סינית ומומחית לצמחי מרפא סיניים, פריון, הריון ולידה. כל פורמולה נעשתה תוך מחשבה רבה וניסיון קליני של שנים.

המלצות

מומלצים עבורך