מאמרים

רפואה סינית- להשיג איזון בבריאות שלך

האם אתם מכירים את יתרונות הרפואה הסינית?

מאמרים 8

עיבוי רירית הרחם

לאלו מכן שנמצאות בטיפולי פוריות יכול להיות שנושא עובי הרירית עלה כמה פעמים במהלך הבדיקות. לחלקכן אולי נאמר כי הרירית דקה, מה שעלול לפגוע בסיכוי לקליטת הריון. ריכזתי עבורכן כמה טיפים מהעולם של הרפואה המשלימה כדי לשפר את עובי ואופי הרירית שלכן.

לקריאה נוספת »
מאמרים 9

הכנה ללידה בראי הסיני

רוצה להגיע כמה שיותר מוכנה לחדר הלידה? רוצה להימנע ככל הניתן מתפרים ולעבור לידה הרמונית ובריאה? אם ענית על אחת מהשאלות הללו ‘כן’, הגעת למקום הנכון. אם כך, מה עלייך לעשות כדי להכין את גופך כראוי לרגע הלידה ולכל אחד מכל שלבי הלידה? כל מה שרצית לדעת על הכנה ללידה כאן בהמשך.

לקריאה נוספת »
Male fertility

פוריות הגבר- כיצד תשפר את איכות הזרע?

עשית בדיקת זרע והתוצאות לא טובות? הרופא אמר שאין מה לעשות בנידון ושלח לטיפולי הפריה? הידעת שתהליך ייצור הזרע מתרחש באשך, כאשר תאי זרע חדשים מיוצרים באופן יומיומי. נתון זה פותח את האפשרות להשפיע על מאגר הזרע החדש! איך עושים את זה? קרא עוד במאמר הבא.

לקריאה נוספת »
Postpartum and Lactation

תקופת משכב הלידה והנקה- כיצד ניתן להגביר כמויות חלב?

איך להגביר את ייצור החלב? האם ניתן לייעל את תהליך ייצור החלב באופן טבעי? כולם אומרים שכדי להגביר חלב אם יש לבצע שאיבות מרובות, אך מה קורה כשזה לא עובד? ומה עם נשים שלא רוצות להשתעבד כל היום לשאיבות, מה הן כן יכולות לעשות כדי לייעל את תהליך ייצור החלב?

לקריאה נוספת »
Chinese medicine

צמחי מרפא סיניים

צמחי המרפא מהווים את הבסיס לפרמקולוגיה – תורת התרופות המודרנית.
צמחי המרפא הסיניים הם אחד מהכלים הרבים שהרפואה הסינית מציעה על מנת לטפל בדיסהרמוניה באדם. השימוש בצמחי המרפא בסין הוא חלק מהתרבות הסינית מזה אלפי שנים.

לקריאה נוספת »
מאמרים 10

הטיפול בוריקוצלה בעזרת רפואה סינית

ממה נגרם וריקוצלה? מה עושים במצב בו קיימת וריקוצלה? מה ניתן לעשות לאיתור וריקוצלה? מהם אמצעי הטיפול וכיצד ניתן להפיג את הכאב? האם כדאי לעבור ניתוח או לנסות טיפול טבעי? והאם וריקוצלה חוזרת? כל התשובות לשאלות החשובות והדרכים היעילות לטיפול בוריקוצלה אצל גברים.

לקריאה נוספת »

לקוחות ממליצים

הישארו בקשר

הירשמו עכשיו וחסכו 10%!

קבלו הצעות בלעדיות, אירועי משלוח חינם, עצות בריאות מומחים ועוד על ידי הרשמה לאימייל המבצעים שלנו.

יש לכם שאלה?

נשמח לשמוע

או
המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מגורם מקצועי מוסמך, אין לראותו כהמלצה ו/או הוראה ו/או עצה לשימוש במוצרים ו/או לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי ו/או להוות הצהרה לגבי יעילות המוצרים או תכונותיהם. המוצרים לא הוכחו מדעית ואינם מיועדים לשמש כתחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. השימוש במוצרים עשוי להוביל לתוצאות שונות מאדם לאדם, והמשתמשים מוותרים בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה מהחברה בהקשר זה. מוצריה של חברת ליף אוף לייף מבית נעמי דרור אינם תרופות וגם הם אינם מהווים תחליף לכל תרופה או שימוש אחר מגורם רפואי מקצועי מוסמך. אין בתמונות שבאתר זה כדי להוות מצג או התחייבות כלשהם באשר ליעילות המוצרים.
פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום! אפשר לעזור?
דילוג לתוכן