פוריות הגבר- כיצד תשפר את איכות הזרע?

כאשר זוג חווה קושי בהשגת הריון, יש נטייה לחפש קודם כל סיבה נשית. עם זאת, במציאות אנו יודעים שגורמים זכריים אחראים באותה מידה. מחקרים אחרונים הראו ירידה דרסטית בפוריות הגבר בעולם המערבי. נקבע כי מחצית ממקרי הפוריות בזוגות נגרמים מתפקוד לקוי של זרע, וכן עלול להיות גורם גם במצב של הפלות חוזרות.

האבחנה של אי פוריות הגבר נמוכה מהצפוי מכיוון שלעתים קרובות בן הזוג לא נבדק או שלא נשלח לבדיקות מורחבות. לפעמים בן הזוג נשלח להיבדק רק לאחר שהאישה נבדקה במלואה. לעיתים נשים מופנות לטיפול הורמונלי עוד לפני שבן זוגם נשלח לבדיקות. כאן, אני רוצה לנצל את ההזדמנות להדגיש את החשיבות לדרוש בדיקות מקיפות לשני בני הזוג, גם אם יש בעיה מאובחנת אצל האשה.

אבחון מוקדם של תפקוד לקוי של הזרע יכול לקצר את תהליך טיפולי הפוריות ולחסוך לבני הזוג תסכול רב כמו גם טיפולים לא אופטימליים מיותרים.

פוריות הגבר- כיצד תשפר את איכות הזרע? 1

למרבה הצער, לרפואה הקונבנציונלית אין פתרון ישיר לטיפול באיכות הזרע, אלא שבדרך כלל הפתרון הרפואי הוא עקיפת הבעיה על ידי ביצוע הזרעה מלאכותית או הפריה חוץ גופית, שגם זה בחלק מהמקרים אינו עוזר כי אין כאן טיפול בבעיה עצמה.

בעיני זו טעות לומר לגבר שסובל מבעיית זרע – שאינו יכול לעזור לעצמו.

מהניסיון שלי ומה שאני רואה בשטח המצב הוא שונה לחלוטין.

אפשר בהחלט לעשות את זה ע”י שינוי תזונתי, שינויים באורח החיים, נטילת צמחי מרפא ותוספי תזונה וככה ניתן לראות שינוי משמעותי באיכות הזרע המוביל באופן ישיר לאחוזי הצלחה גבוהים יותר בטיפולי הפריה או כניסה להריון באופן טבעי.

ייצור הזרע מתרחש באשך, כאשר תאי זרע חדשים מיוצרים באופן יומיומי ומאוחסנים באשך במשך 2-3 חודשים עד שמגיעים לבגרות. כיוון שייצור הזרע מתרחש באופן יומיומי יש לנו את האפשרות להשפיע על איכות הזרע בכל יום מחדש.

צמחי מרפא ותוספי תזונה לשיפור איכות הזרע

ישנם צמחי מרפא ותוספי תזונה שיכולים לסייע בייצור זרע חדש ובריא יותר. אנו פיתחנו שני מוצרים המיועדים לטיפול בבעיות זרע אשר משלימים ומעצימים אחד את השני.

הראשונה הינה פורמולת צמחי מרפא סיניים הנקראת , אשר Pro Male משפרת את האיכות הכללית של הזרע – כולל כמות, תנועה וצורה. ייצור הזרע מתרחש באופן יומיומי, נתון המאפשר להשפיע על איכות הזרע בכל יום מחדש. הפורמולה מורכבת מצמחים אשר משפרים את הפוריות, תומכים בסירקולציה של דם באזור האשכים, מסייעים בניקוז פסולת מהאשך ועל ידי כך משפרת את איכות תאי הזרע.

תכונות המוצר:

  • תומך בפוריות הגבר
  • תומך בייצור זרע בריא
  • באישור GMP- עפ”י מערכת שאושרה ע”י משרת הבריאות
  • בהכשר בד”ץ חת”ס

השני הינו תוסף תזונה טבעי הנקרא Multi V Male  המשפר את פוריות הגבר ואת איכות הזרע, המכיל שפע של ויטמינים, מינרלים וחומצת אמינו החיוניים לגוף וכן תמציות צמחים הידועות בשל תכונותיהן האיכותיות והרפואיות. הסינרגיה המדויקת בין הרכיבים הללו משפרת את הסיכוי להרות, מקטינה את הסכנה של הפלות ומומים ונחוצה להתפתחות הזרע ולהגנה עליו מפני נזק חמצוני.

הישארו בקשר

הירשמו עכשיו וחסכו 10%!

קבלו הצעות בלעדיות, אירועי משלוח חינם, עצות בריאות מומחים ועוד על ידי הרשמה לאימייל המבצעים שלנו.

יש לכם שאלה?

נשמח לשמוע

או
המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מגורם מקצועי מוסמך, אין לראותו כהמלצה ו/או הוראה ו/או עצה לשימוש במוצרים ו/או לשינוי או הורדה של תרופה כלשהי ו/או להוות הצהרה לגבי יעילות המוצרים או תכונותיהם. המוצרים לא הוכחו מדעית ואינם מיועדים לשמש כתחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. השימוש במוצרים עשוי להוביל לתוצאות שונות מאדם לאדם, והמשתמשים מוותרים בזאת על כל טענה, תביעה או דרישה מהחברה בהקשר זה. מוצריה של חברת ליף אוף לייף מבית נעמי דרור אינם תרופות וגם הם אינם מהווים תחליף לכל תרופה או שימוש אחר מגורם רפואי מקצועי מוסמך. אין בתמונות שבאתר זה כדי להוות מצג או התחייבות כלשהם באשר ליעילות המוצרים.
פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום! אפשר לעזור?
דילוג לתוכן